Türkiye-Sırbistan Ekonomik İşbirliğinin Geliştirilmesinde Yeni Ufuklar Sempozyumu için Belgrad’da bulunan Zonguldak Heyeti,  T. C. Ticaret Bakan Yardımcısı Mahmut Gürcan ve Türkiye-Sırbistan İş Konseyi (DEİK) Başkanı ve Türkiye Halk Bankası  A.Ş. Genel Müdürü Osman Arslan ile Akşam yemeğinde buluştu.
Zonguldak  heyetinde, Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir, Karadeniz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Aslan Keleş, TOBB Zonguldak Genç Girişimciler Kurulu İcra Komştesi Başkanı Yunus Aydoğan, Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyeleri Fırat BİRKAN, Mehmet Berkan Önal, Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Murat BOLLUCUOĞLU ve Genel Sekreter Muharrem Sarıkaya yer aldı.
Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir’’  Türkiye-Sırbistan Ekonomik İşbirliğinin Geliştirilmesinde Yeni Ufuklar Sempozyumu için Belgrad’da bulunuyoruz. Burada ülkemizi temsil eden kurum kuruluş yetkilileri ve iş dünyasından insanlarla ve Sırbistan’da iş yapan muhataplarımızla görüşmeler yapıyoruz. İlimizin ve ülkemizin ekonomisine katkı vermek için gayret ediyoruz. Sempozyumun gerçekleşmesinde emeği olan başta iktisadi araştırmalar vakfı temsilcilerimiz olmak üzere tüm paydaşlarımıza teşekkür ediyorum’’ dedi.

Kaynak: Haber Merkezi